Westace

Westace

Bij Westace combineren we een casinoafdeling, een live casino en een sportsbook binnen één account. Het spelaanbod staat in duidelijke categorieën als Slots, Live Games, Jackpots, Megaways en Bonus Buys, met demomodus op veel titels. Daarnaast zijn er welkomstpakketten, reloads en cashbackacties, en lopen stortingen via kaarten en een brede lijst crypto-opties, terwijl opnames ook via e-wallets mogelijk zijn.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
OnderdeelDetails
Naam van het casinoWestace
Doelmarkt van deze paginaNederland
Ondersteunde valutaEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
SpelsoortenSlots, Table Games, Live Casino, Jackpots, Instant Games, Card Games, Arcade Games, Game Shows, Megaways, Bonus Buys
Leveranciers (selectie)Novomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, BGaming, Amusnet, Microgaming, Yggdrasil, Red Tiger
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 FS
Welkomstbonus casino in crypto400% tot 20.000 USDT + 400 FS
Welkomstbonus sport100% tot €100
VIP Club5 niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitsprogrammaWestace Rewards
ToernooienCasinotoernooien en Spin Rally leaderboard, prijzenpot €300.000
SportsbookBeschikbaar, inclusief live betting, virtual sports en paardenrennen
Klantenservice24/7 live chat en [email protected]
Mobiel spelenMobiele website, geen iOS- of Android-app
Verantwoord spelenZelfuitsluiting en afkoelingsperiode

Overzicht van Westace

Eén account geeft toegang tot casino, live casino en sportsbook, met euro's of elf cryptovaluta als speelvaluta. Vaste spelers bouwen status op via de VIP Club en Westace Rewards, spelen mobiel in de browser en bereiken de support 24/7.

Zo registreer je een account

Een account aanmaken gaat via het registratieformulier op onze website en kost maar een paar stappen.

  1. Open de registratiepagina van Westace en start het aanmeldformulier.
  2. Vul de gevraagde accountgegevens in zoals het formulier ze opvraagt.
  3. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent; registratie onder die leeftijd is niet toegestaan.
  4. Rond de aanmelding af en log in op je nieuwe account.

Spellen bij Westace

De bibliotheek is opgedeeld in rubrieken als Top, New, Popular, Provider of the Week, Superstars, Bonus Buys, Megaways, Streamers' Choice, Live Games, Instant Games, Slots, Table Games, All Jackpots en All Games. Veel titels openen in demomodus en de providerlijst sorteer je op Popular, A-Z en Amount.

Slots

Slots hebben een eigen rubriek, met daarnaast aparte Megaways- en Bonus Buys-titels.

SlotProvider
Thunder StepJacks
Piggy Bankroll: Vault SmashPenguin King
Trophy Rush Triple BoostAmusnet
4 Crabbin' FortunesIron Dog
Book of Ra MagicNovomatic
Bonanza BillionBGaming
Viking Raid BonanzaClutch Gaming
Well of RichesNovomatic
Le PrechaunHacksaw Gaming
Crime King 1000Amusnet

Live casino

Het live casino draait op desktop en mobiel, met studio's als Playtech, Iconic 21, Imagine Live, Amusnet en Lucky Streak. De tafels vind je onder Live Games en Live Casino. Populair zijn Mega Fire Blaze Roulette Live, Cash Collect Roulette Live, Quantum Roulette Live en Mega Fire Blaze Blackjack van Playtech, Gold Saloon Roulette, Gravity Roulette, Gold Saloon Blackjack en Gravity Blackjack van Iconic 21, Vegas Roulette 500x van Amusnet en Blackjack Prestige van Lucky Streak.

Roulette

Roulette heeft een eigen rubriek met live tafels en varianten met extra multipliers. Naast de Playtech-tafels staan hier French Roulette en Gold Roulette van Imagine Live, Dynamic Roulette 120x van Amusnet en Port Roulette van Animo, zodat je filtert zonder door de hele bibliotheek te scrollen.

Blackjack

De blackjackrubriek bevat tafels van Iconic 21, Imagine Live, Playtech en Lucky Streak: onder meer VIP Blackjack 1, 5 en 7 van Imagine Live, All Bets Blackjack en Deutsches Blackjack van Playtech, en Blackjack 7 van Lucky Streak.

Jackpots

Jackpots hebben een eigen menu-item naast Casino en Live Casino, met Bonsai Gold Hold & Win, Book of Ra Deluxe 6 en Book of Flames Extra Hold & Win van Novomatic, Robin Hoodwink Pate Link van PatePlay, 40 Extra Crown Coin Boost van Amusnet, 36 Coins Grand Gold Edition van VoltEnt en Crack More Piggy Banks van Penguin King. Via All Jackpots zie je het volledige overzicht.

Nieuwste spellen

De New-rubriek verzamelt de recentste toevoegingen, zoals Thunder Step van Jacks, Piggy Bankroll: Vault Smash van Penguin King, 3 Hot Chilli Peppers Extra van Iron Dog en Le Prechaun van Hacksaw Gaming. In Popular staan onder meer Hot Step 2 Extreme, Thunderline Express: Hold & Win, 100 Golden Coins: Reel Fishing, Canyon Cart Bonanza: Hold & Win, Monster Munch Stacks, Wild West Trueways, Le Fisherman, Book of Ra Deluxe en Xmas Drop.

Bonussen bij Westace

Het bonusaanbod is gesplitst in casino- en sportpromoties, met aparte versies voor euro's en crypto. Je activeert elke actie in het My Bonus-gedeelte van je account na een kwalificerende storting; de volledige voorwaarden staan op de betreffende promotiepagina.

Welkomstbonussen

Nieuwe spelers kiezen uit vier aanbiedingen. Het casinopakket bestaat uit drie stortingsmatches plus free spins; de crypto-varianten werken hetzelfde, maar gelden alleen voor geaccepteerde cryptovaluta.

BonusAanbodVoor wie
Casino Welcome Package400% tot €15.000 + 400 FSNieuwe casinospelers
Casino Crypto Welcome Bonus400% tot 20.000 USDT + 400 FSNieuwe casinospelers die met crypto storten
Sport First Deposit Bonus100% tot €100Nieuwe sportweddenschapsspelers
Sport Crypto Welcome Bonus100% tot 200 USDTNieuwe sportspelers die met crypto storten

Reloadbonussen

Voor terugkerende spelers zijn er een weekreload in free spins, een weekendreload met bonusgeld plus free spins en een sportreload met procentuele match.

BonusAanbodVoor wie
Casino Weekly Reload70 free spinsTerugkerende casinospelers
Casino Weekend Reload Bonus€500 + 70 free spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload Bonus60% tot €600Terugkerende sportspelers

Cashback

We bieden drie cashbackacties, elk met eigen percentages en maxima.

BonusAanbodVoor wie
Casino Daily Cashback15% tot €250Casinospelers
Live Cashback25% tot €200Spelers in het live casino
Sport Cashback Bonus10% tot €500Sportweddenschapsspelers

Zo activeer je een bonus

  1. Kies op de promotiepagina de bonus die je wilt gebruiken.
  2. Klik op READ MORE of JOIN NOW bij het aanbod.
  3. Doe een kwalificerende storting met een geaccepteerde methode.
  4. Ga naar het My Bonus-gedeelte van je account.
  5. Activeer de bonus daar zodat hij aan je saldo wordt gekoppeld.

Betaalmethoden

Storten kan met Visa, Mastercard, Interac e-Transfer of crypto. Bij opnames is het aanbod ruimer, met Withdraw to Card, Skrill, Mifinity en een lange reeks crypto-netwerken. Stortingslimieten staan niet op de betaalpagina; alleen opnamelimieten worden getoond.

MethodeTypeTransactieMinimumMaximum
Visa, MastercardKaartStortingNiet vermeld op de betaalpaginaNiet vermeld op de betaalpagina
Interac e-TransferE-transferStortingNiet vermeld op de betaalpaginaNiet vermeld op de betaalpagina
Bitcoin, Ethereum, USDTCryptoStortingNiet vermeld op de betaalpaginaNiet vermeld op de betaalpagina
Withdraw to CardKaartOpname€10€3.000
SkrillE-walletOpname€10€5.000
MifinityE-walletOpname€10€2.500
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana)CryptoOpname€20€5.000
USDC en USDC SolanaCryptoOpname€20€5.000
BitcoinCryptoOpname€60€5.000
BitCoinCash, Ethereum, Litecoin, TRXCryptoOpname€20€5.000
BNB, DOGE, Solana, CardanoCryptoOpname€20€5.000

Zo vraag je een opname aan

  1. Log in op je Westace-account.
  2. Open het betaalgedeelte en kies de optie voor opnames.
  3. Selecteer een uitbetaalmethode uit de lijst.
  4. Controleer het minimum en maximum van die methode.
  5. Vul een bedrag binnen die grenzen in.
  6. Bevestig de aanvraag en wacht op de verwerking.

Online wedden bij Westace

Naast het casino hebben we een volwaardige sportsbook met Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing. Je wedt vooraf of tijdens de wedstrijd, met functies als Bet Builder, Accumulator, Boosted Odds en Early Payout. Live streaming en cash out bieden we niet aan.

OnderdeelDetails
Belangrijkste sportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey, esports
Extra onderdelenVirtual Sports en Horse Racing
WeddenschapstypesPre-match, live betting, accumulator, Bet Builder, Boosted Odds, Early Payout
Live streamingNiet beschikbaar
Cash outNiet beschikbaar
Sportbonus bij eerste storting100% tot €100 of 100% tot 200 USDT in crypto
Sport reload60% tot €600
Sport cashback10% tot €500

Klantenservice

Onze live chat is 24/7 bereikbaar. Voor zaken die meer uitleg of bijlagen vragen is er een e-mailadres, en op de website staan een Help Centre en een taalkiezer met meerdere Europese talen.

KanaalDetails
Live chatBeschikbaar, 24 uur per dag en 7 dagen per week
E-mail[email protected]
Taal van de ondersteuningEngels
Zelfhulppagina'sHelp Centre, Promotions, VIP, Payments en Responsible Gaming

Licentie en veiligheid

De website werkt met HTTPS en heeft een Privacy Notice en Cookies Notice; daarnaast respecteren we de standaarden van de vijfde anti-witwasrichtlijn. Registratie onder 18 jaar is verboden en winsten van minderjarige spelers worden geannuleerd. Bij verantwoord spelen zijn zelfuitsluiting en een afkoelingsperiode beschikbaar; stortings-, verlies- en sessielimieten en reality checks worden niet aangeboden. De Responsible Gaming-pagina verwijst naar Gamblers Anonymous, Gambling Therapy en Net Nanny.

Veelgestelde vragen

Welke welkomstbonus kan ik bij Westace krijgen?

Het casinopakket is 400% tot €15.000 met 400 free spins, of 400% tot 20.000 USDT met 400 free spins bij een cryptostorting; de sportbonus is 100% tot €100 of 100% tot 200 USDT.

Hoe activeer ik mijn bonus?

Je kiest het aanbod, doet een kwalificerende storting en zet de bonus daarna aan in het My Bonus-gedeelte van je account.

Zijn er bonussen voor bestaande spelers?

Ja: weekreloads van 70 free spins voor casino en 60% tot €600 voor sport, een weekendreload van €500 plus 70 free spins, en cashback van 15% tot €250, 25% tot €200 en 10% tot €500.

Wat biedt de VIP Club van Westace?

Vijf niveaus (Leather, Silver, Gold, Sapphire en Ruby) met persoonlijke aanbiedingen, een eigen VIP-manager, hogere opnamelimieten en hogere cashback; aanmelden doe je via JOIN VIP CLUB of JOIN NOW op de VIP-pagina.

Wat is Westace Rewards?

Het loyaliteitsprogramma waarbij je coins verdient met challenges en missions, met beloningen als free spins, bonusgeld, free bets, shopbeloningen en collection bonusfondsen.

Wat is het minimumbedrag voor een opname?

Dat hangt af van de methode: vanaf €10 bij Withdraw to Card, Skrill en Mifinity, vanaf €20 bij de meeste crypto-opties en vanaf €60 bij Bitcoin.

2026-10-30
Speel nu